Namelių nuoma - Vaivorykštė

Poilsio namai „Vaivorykštė“ įsikūrę puikioje lokacijoje, toliau nuo miesto centro bei triukšmo. Nameliai apsupti pūšynu bei išpuoselėta aplinka. Atstumas nuo mūsų poilsio namų iki jūros apie 250 metrų, taigi paplūdimį pasieksite pėsčiomis per 5 minutes.

Poilsio namų svečiams galime pasiūlyti  2-jų, 3-jų bei 4-rių vietų kambarius su visais patogumais: tualetas, karštas vanduo, šaldytuvas, indai, virdulys, televizorius, patalynė bei rankšluosčiai. Visuose kambariuose įrengtos lauko terasos su lauko baldais.

Jūsų patogumui įrengėme net 3 bendro naudojimo lauko virtuvėles su įranga bei jai priklausančiu inventoriumi, lauko šašlykinėmis.

Poilsiautojams taip pat galime pasiūlyti 2-jų bei 3-jų vietų kambarius ir su daliniais patogumais: tualetas, šaldytuvas, indai, virdulys, televizorius.

Atkreipkite dėmesį, jog pasirinkus poilsį kambariuose su daliniais patogumais už patalynės bei rankšluosčių nuomą turėsite mokėti papildomai.

Kad poilsis su šeima ar draugais būtų dar patogesnis kviečiame poilsiauti mūsų 5 bei 6 vietų liukso kambariuose visiškai šalia pušyno.

Dėl laisvų vietų ir kainų teirautis telefonu nuo Kovo 1 d. iki Spalio 1 d.


KONTAKTAI

Jūros g. 18, Šventoji
+370 (601) 85355