Apie mus


Smūklės „Vikingas“ kūrimosi istorija prasidėjo 1992m., kuomet dabartinėje „Vikingo“ teritorijoje buvo įskūrusi ledainė. Sulaukus vis daugiau lankytojų ,kilo idėja sukurti jaukų sezoninį restoraną. Pirmasis etapas apėmė pagrindinio pastato eksterjero ir interjero rekonstrukcija. Kiek vėliau, 2004 metais kūryba persikėlė į šalia esantį „Vikingo“ kiemelį. Pasitelkiant vaizduotę bei atsižvelgiant į lankytojų norus pavyko sukurti jaukią ir raminančią smuklės kiemelio aplinką. Šiaudiniai stogai, krioklių čiurlenimas, nuostabus gėlių sodas, originalūs kalvystės darbai, senovės vikingų laikus menanti atributika, vienetiniai rankų darbo pinti krėslai vilioja poilsio ir ramybės ištroškusius smuklės lankytojus. Taip jau nuo 2004 m., smuklė „ Vikingas“ tapo jaukia šeimos ir draugų susibūrimo vieta.

Meilė gardžiam maistui pagrindinė mūsų aistra. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų ir gardų patiekalų meniu net pačiam išrankiausiam smuklės lankytojui. Kviečiame paragauti įvairiausių kiaulienos, jautienos, paukštienos ir žinoma kaip pas tikrus vikingus šviežios žuvies patiekalų. Gardžios picos aromatą užuosite net mūsu kiemelyje, iš gausaus meniu išsirinkite savo „Pica Favorite“! Mūsų kulinarinės kelionės nuvedė net iki tolimosios Kinijos. Šios virtuvės patiekalų siūlo paragauti mūsų ilgametis maisto ruošimo specialistas iš Kinijos. Didžiuojamės „ Vikingo“ virtuvės šefais, kurie yra tikri savo srities žinovai ir aukšto lygio profesionalai, kiekvieną sezoną stebinantys naujais ir svečių jau pamėgtais patiekalais.

Saulei nusileidus šeimyniška „Vikingo“ aplinka virsta tikra pramogų zona. Gyvo garso vakarais išgirskite žymių Lietuvos atlikėjų pasirodymus, skanaukite barmenų paruoštų kokteilių, o norintiems šėlti iki ryto, savaitgaliais laukia naktinė programa su DJ.

Siekiame patenkinti mūsų lankytojų poreikius, tiekdami šviežią maistą, malonų aptarnavimą bei smagias pramogas. Tikimės, kad kiekviena akimirka praleista Smuklėje „Vikingas“ Jums dar ilgai kels šypseną, o nuostabūs prisiminimai Jus šildys visus metus! Jūs visada esate laukiami!